بازگشت

درباره ما

شرکت بسپار پاک سهند در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید و بعنوان شرکتی متخصص و تجربه دار در صنعت پلاستیک و مخصوصا در زمینه تولید ورق، ترموفرمینگ، چاپ رو ظروف و شرینک لیبل شناخته شد. با سالها تجربه، محصولاتمان را به صنایع غذایی درون کشور عزیزمان ایران ارائه کردیم، و همچنین با فروش محصولاتمان به کشور های همسایه از نیک نامی بین المللی برخوردار شدیم. 

 

همراه با عشق به نوآوری، محصولات بسته بندی از جمله لیوان ها و ظروف جدید را طراحی و ساختیم که بر اساس نیاز های مشتریان بود، و این تلاش ها برایمان سرشار از تجربه های تخصصی بود و ما را تحت فشار قرار داد تا همواره نیم نگاهی به علم روز دنیا داشته باشیم و تیم تحقیق و توسعه را با تکنیک های جدید اموزش و بهبود ببخشیم.

 

طی پروسه تولید، از طراحی محصول، تولید تجهیزات، تولید ورق، ترموفرمینگ، شرینگ لیبل تا چاپ روی ظروف در این شرکت انجام می دهیم.  تیم مهندسی ما از جزیی ترین سطوح تولید محصول تا برتری ارزش افزوده محصول، با رابطه نزدیک با مشتریان عزیز برای تولید نوآورانه همکاری می کنند.

 

با استواری بر ستون های مدیریت پایدار، خلوص و مسئولیت پذیری، سالها در این صنعت پیشگام بوده ایم. ما محصولات متنوعی که شما نیاز دارید را تهیه کرده و مسرّ بر راهمان برای تقویت تعهداتمان هستیم.

کیفیت عالی، سرعت در پاسخگویی و تحویل به موقع!